Efektywne mycie auta

Jak cię widzą, tak cię piszą. Powiedzenie te często sprawdza się także w odniesieniu do naszego auta i stanu do jakiego go doprowadziliśmy. Nie trDreumexzeba jeździć super ekskluzywnymi i drogimi pojazdami, aby nasze auto wyglądało na zadbane. Wystarczy odpowiednio zatroszczyć się o stan samochodu i jego wygląd estetyczny, a możesz naprawdę wiele zmienić w kwestii postrzegania ciebie i twojego samochodu. Nie ma nic gorszego niż zaniedbana tapicerka, brudna karoseria, oblepione błotem felgi czy zamazane szyby. Oczywiście, nasze auto to nie eksponat w muzeum i przesadyzm w kwestii czystości też nie jest tutaj wskazany, ale należy pamiętać, że czyste auto to wizytówka jego właściciela.
Obecnie na każdym kroku porozwieszane są banery czy ulotki reklamujące usługi myjni ręcznych czy automatycznych. Niejednokrotnie zdarz się jednak, że nasze auta nie zostały dokładnie oczyszczone, na karoserii widnieją zacieki, a co gorsza mikro zarysowania od szczotek używanych w myjniach automatycznych. Jeśli chodzi o myjnie ręczne największym minusem może okazać się cena (kosz jednorazowego mycia auta i czyszczenia wnętrza może przekroczyć nawet 100 zł). Dlatego często niezawodnym sposobem okazuje się po prostu samodzielne czyszczenie. Wybierając odpowiednie środki, pielęgnacja naszego auta może okazać się prostsza niż nam się wydaje. Firma Dreumex oferuje specjalistyczne środki czyszczące, które w znaczący sposób ułatwiają pielęgnacje naszych pojazdów. Należy podkreślić, że produkty Dreumex przystosowane są zarówno do czyszczenia samochodów osobowych, jak i dostawczych i ciężarowych.
Dreumex Car Shampoo to preparat przeznaczony do czyszczenia osobówek. Ten nieinwazyjny środek nie zagraża lakierowi naszych aut. Nie niszczy on także części gumowych i plastikowych. Możemy bez przeszkód stosować ten szampon samochodowy, jeżeli nasze auto zostało nawoskowane. Preparat nadaje autu blask bez żadnych smug. Jeżeli z natury jesteśmy raczej leniwi, możemy stosować go przy pomocy rozpylaczy wysokociśnieniowych. Dreumex Foam Cleaner usunie nawet największy brud z samochodów dostawczych i ciężarowych. Użyj tego preparatu, jeśli pragniesz uniknąć rdzy i uszkodzeń lakieru. Najlepiej sprawdza się przy użyciu myjki pianowej. Po naniesieniu wystarczy odczekać kilka minut i spłukać całość wodą. Najlepszy efekt osiągniesz kierując strumień z dołu do góry. Podobne zastosowania i właściwości ma także środek Dreumex Truck Cleaner.
Decydując się na samodzielną pielęgnację swojego samochodu masz możliwość użycia wielu specjalistycznych preparatów. To także gwarancja dokładności oraz mycia w zależności od naszych potrzeb. Z środami czystości Dreumex zaoszczędzisz czas i będziesz mógł długo cieszyć się czystym autem. Satysfakcja, jaką daje samodzielne czyszczenie auta nie można równać się z innymi metodami dbania o nasze pojazdy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s