Mycie i pielęgnacja silnie zabrudzonych rąk

dreumex

Mechanicy samochodowi i inne grupy zawodowe, których praca polega na kontakcie z silnie brudzącymi substancjami wiedzą jak kłopotliwą kwestią potrafi okazać się tak z pozoru prozaiczna czynność jak mycie i pielęgnacja rąk. Dłonie ubrudzone smarem czy olejem nie wystarczy umyć jedynie mydłem i innymi tego rodzaju produktami dostępnymi w ogólnie dostępnych drogeriach. Na takie okoliczności należy zaopatrzyć się w profesjonalne środki zawierające specjalne składniki czyszczące nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia.

Produkty firmy Dreumex od wielu już lat znane są na całym świecie jako profesjonalne środki czystości w kategorii mycia i pielęgnacji dłoni. Aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, produkty tej marki można zakupić pod różną postacią. Dreumex oferuje bowiem specjalistyczne płyny, mydła w płynie, żele oraz pasty. Na szczególną uwagę zasługują ściereczki czyszczące, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego mycia rąk. Ich wyjątkowość stanowi fakt, że do ich użycia nie trzeba mieć dostępu do bieżącej wody i można postawić je bezpośrednio przy miejscu pracy. Dzięki nim możemy efektywnie i szybko oczyścić swoje dłonie podczas pracy. Produkty Dreumex nie tylko czyszczą nasze ręce z uciążliwych zabrudzeń, ale wybrane środki mają także za zadanie ochronę przed szkodliwymi substancjami. Zabezpieczają one skórę przed wnikaniem bakterii, jednocześnie ułatwiając późniejsze czyszczenie dłoni.

Ręce pracowników, którzy na co dzień mają styczność z ciężkimi zabrudzeniami, takimi jak np. smoła, farba, lakiery czy guma, wymagają specjalnej pielęgnacji. Produkty Dreumex opracowane zostały w sposób, który zapewnia kompletny innowacyjny program ochrony rąk.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s