Niezwykle skuteczny wielozadaniowy środek Uniwersal VC marki Voigt

profrsjonalne środki czystościVoigt w swojej ofercie posiada wiele specjalistycznych środków czystości, urządzeń dozujących oraz sprzętu sprzątającego. Firma jednak cały czas wprowadza na rynek nowe propozycje, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też powstał środek Uniwersal VC, który przeznaczony jest do mycia wodoodpornych powierzchni. Niedawno zdobył on nagrodę „The Golden Broom Award 2015” za najlepszy produkt na targach ISSA/INTERCLEAN 2015 w kategorii „Produkt chemiczny”. Co zaważyło na tym sukcesie producenta Voigt?

Jest to szczególnie zasługa innowacyjnych rozwiązań, które rozstały wykorzystane podczas tworzenia unikalnej receptury produktu. W ich skład wchodzi m.in. aktywny tlen, który stanowi dodatkowy czynnik usuwający nawet trudno dostępne zabrudzenia, technologia anti-finerprint, która sprawia, że czyszczone powierzchnie są odporne na odciski po palcach oraz dłoni jak również formuła anti-stone, która zabezpiecza przez powstawaniem uciążliwych smug i zacieków. Kolejną charakterystyczną właściwością, która wyróżnia Uniwersal VC na tle podobnych środków czystości jest jego wysoka skuteczność w przypadku powierzchni elektrostatycznych.

Na szczególną uwagę zasługuje także szerokie zastosowanie płynu, który używany może być wszędzie, gdzie spotkać można wiele różnych rodzajów powierzchni. Doskonale nadaje się do czyszczenia mebli, podłogi, płytek ceramicznych, szkła, porcelany oraz powierzchni lakierowanych. Nowy przyjemny zapach pozostawia uczucie świeżości oraz czystości. Środek pozwala także na bardzo ekonomiczne użytkowanie, bowiem stosuje się go w stosunku 25 ml na 10 litrów wody.

Voigt także w wypadku tego środka zadbał o względy ekologiczne. Oznacza to, że wszystkie występujące w produkcie związki powierzchniowoczynne są biodegradowalne i zgodne z

Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004r. w sprawie detergentów. Ponadto, skład Uniwersal VC nie zawiera APEO i formaldehydów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s