Pasta do rąk – jaką wybrać?

Higiena rąk jest bardzo istotna, powinniśmy myć ręce kilka razy dziennie, a obowiązkiem jest aby umyć je przed każdym posiłkiem. Oczywiście w większości przypadków wystarcza zwykłe mydło ale często zdarza się, że wykonujemy czynności, które pozostawiają brud na naszych rękach. Najczęściej z tym problemem zmagają się mechanicy, ale istnieje również wiele innych prac czy czynności, które mocno brudzą ręce.

W takim wypadku na pewno sprawdzi się pasta do rąk, która potrafi usunąć mocne zabrudzenia. Pozostaje jeszcze kwestia jaką pastę powinniśmy wybrać i jakie powinna spełniać warunki. Jeżeli mamy delikatną i wrażliwą skórę powinniśmy sprawdzić czy dana pasta do rąk będzie dobra dla wrażliwej skóry. Powinniśmy również upewnić się, że pH pasty jest neutralne. Bardzo ważne jest aby pasta posiadała odpowiednie badania i była bezpieczna dla osoby używającej pasty.

Osoby z delikatną skórą na pewno będą zadowolone z pasty do rąk Dreumex, zawiera ona witaminę B5 oraz E, które zapewniają gładką i zdrową skórę, co jest ważne szczególnie jeśli ręce narażone są na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Pasta bardzo dobrze radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami takimi jak lakiery, farby czy różnorodne tusze. Zawiera ona mikrogranulki, które wspomagają usuwanie wyżej wymienionych, a także innych silnych czynników, których ciężko się pobyć ze skóry dłoni.

Pasta do rąk firmy Dreumex spełnia wszelkie kryteria dobrej pasty, jest bezpieczna i mimo tego, że musimy usunąć mocne zabrudzenia nie niszczy rąk, a dodatkowo je nawilża. Jest to produkt wart zainteresowania. A wy znacie jakąś dobrą pastę do rąk spełniającą wszelkie kryteria i faktycznie dobrze usuwającą brud?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s